جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.

درباره ما

نوآوری لوکس ایرانی شعار گروه هنری آسو.

درباره ما: گروه هنری آسو، نوآوری لوکس ایرانی
لوگو رسمی گروه هنری آسو

گروه هنری آسو با تمرکز بر تولید جواهرات مدرن ایرانی با فلزات قیمتی و ترکیب هنر های ایرانی سعی در تولید جواهرات باکیفیت ایرانی دارد.

نوآوری لوکس ایرانی

چرا شعار ما نوآوری لوکس ایرانی است؟ متاسفانه بازار ایران سال هاست که از طرح های وارداتی و تکراری کشور های خارجی آزرده شده و این کمبود رقابت بین طراح ها و سازنده ها و مجاب شدن آن ها به پیروی از الگو های تکراری و خسته کننده، این بازار را تهی از ایده و خلاقیت کرده. تا جایی که حتی علاوه بر تولیدکنندگان و فروشندگان این صنف، صدای خریدارن را هم درآورده که چرا طرح های جواهرات اغلب فروشندگان تقریبا یکی است و تنها قیمت آن هاست که متفاوت است؟ البته باید حق داد که با این وضع صعودی قیمت طلا بازار از خلاقیت خالی شده باشد و تنها به کسب درآمد و فروش بسنده کند. اما ما سعی داریم تا در گروه هنری آسو این محدودیت ها را کنار زده و با روش های مختلف این مشکل را رفع کنیم. خوشبختانه در سال های اخیر تولید کنندگان عمده و خرد زیادی برای حل این مشکل اقدام کرده و به صورت خودجوش طرح هایی را تولید کرده و به فروش رسانده که متناسب با وضعیت اقتصادی و روحیه ایرانی باشد.

چگونه آسو اهداف خود را دنبال می کند؟

ما به نوبه خود تلاش کردیم با به کارگیری فلز قیمتی نقره به جای طلا و ترکیب هنرهای اصیل ایرانی که به دلیل کم لطفی دولتمردان و خود بازار به حاشیه رفته بودند، آن ها را دوباره به بازار برگردانده و این هنر های ظریف و بی نظیر ایرانی که واقعا پتانسیل و ظرفیت صادر شدن به کشور های دیگر دارند را احیا کنیم. مردم ایران لایق بهترین ها هستند. بهترین ها در هر زمینه ای. ما تلاش میکنیم تا به عنوان عضو کوچکی از تولیدکنندگان این صنف ، این امر مهم را اجرایی کنیم و محصولاتی تولید کنیم که علاوه بر اقتصادی و مناسب بودن برای تمام سلیقه ها ، از طرح ها و هنر های اصیل ایرانی بهره برده باشند و توسط هنرمندان زحمت کش ایران ساخته شده باشند.

سخن پایانی

خوشحالیم که افراد هنردوست زیادی از سبک کاری ما حمایت کرده اند و ما را برای رسیدن به اهدافمان یاری رسانده اند و ما را به ادامه فعالیت امیدوار ساخته اند. انشالله بتوانیم با کمک خدا و شما بهترین محصولات و خدمات را عرضه کنیم و رضایت مشتریان عزیز خود را مثل همیشه جلب کنیم.

جدیدترین محصولات


جدیدترین محصولات آسو

بروزترین اخبار و فعالیت ها


جدیدترین اخبار و مقالات آسو

درخواست محصول سفارشی

پس از ثبت شماره با شما تماس خواهیم گرفت.

درخواست مشاوره رایگان