جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.

سوالات متداول

  • تاریخ نشر : بهمن ۲۲, ۱۴۰۱
  • نویسنده : گروه هنری آسودر این مقاله در نظر داریم تعدادی از متداول ترین سوالات درمورد محصولات یا خدمات گروه هنری آسو که ممکن است سوال شما باشد را پاسخ دهیم. با ما همراه باشید و اگر در پایان این مطلب همچنان سوالی داشتید آن را با ما به اشتراک بگذارید تا به آن ها پاسخ دهیم.

سوال شماره 1 : آثاری که مینیاتور دارند، چگونه از مینیاتور آن ها محافظت می شود؟

پاسخ: تمام آثار مینیاتوری ما به دلیل قیمتی بودن اثر، پلی استر شده اند. پلی استر لایه محافظتی است که بر روی مینیاتور قرار می گیرد تا از آن برای طولانی مدت محافظت کند. پلی استر یک روش بسیار مناسب و با نگهداری بسیار طولانی است. پس دلیلی ندارد، مینیاتور جواهری که خریداری کرده اید آسیبی ببیند و ما این را تضمین میکنیم. اما وظیفه حکم میکرد که برگه راهنمایی هم همراه با محصول ارسال شود تا شما هم بهتر از اثر مراقبت کنید.

در کل پلی استر دربرابر خط و خش مقاوم است و آب هم به آن صدمه ای وارد نمیکند. اما نباید گرما بیش از حد ببیند.

توصیه ما این است که علاوه بر محافظت پلی استر از مینیاتور های گران بهای آسو، شما هم از آن ها محافظت لازم را انجام دهید تا خدای ناکرده دچار ضرر نشوید.

سوال شماره 2 : اگر نقره سیاه شد چه کار کنیم؟

پاسخ: سیاه شدن نقره کاملا طبیعی است و از خواص نقره است. ما برای جلوگیری از سیاه شدن آثار آن ها را با متریال های جدید و درجه یک عیار می کنیم که سیاه شدن آن را برای طولانی مدت به تعویق می اندازد. اما سیاه شدن نقره حتی به بدن شخص هم مربوط است. مثلا شخص چه قدر تعریق دارد یا حتی عوره بالا نیز میتواند روند سیاه شدن نقره را تسریع کند یا به طور مثال مواد آرایشی و بهداشتی هم روند سیاه شدن نقره را تسریع می کنند . یکی از خدمات پس از فروش ما این است که اگر بعد از مدت طولانی آثار کمی کدر شدند آن را برای شما دوباره مثل روز اول سفید و آینه ای کنیم. کافی است آن را برای ما ارسال کنید. پیشنهاد میکنیم مقاله چطور از نقره مراقبت کنیم و نحوه سفید کردن نقره را بخوانید، آن جا مفصل و کامل نحوه مراقبت از نقره را برای شما بیان کرده ایم.

سوال شماره 3 : اگر به هردلیلی مصنوع ما نیاز به تعمیرات پیدا کرد چه کنیم؟

پاسخ: اگر به هر دلیلی اثر شما نیاز به تعمیرات پیدا کرد آن را رایگان برای شما انجام می دهیم. کافی است آن را برای ما ارسال کنید.

سوال شماره 4 : چگونه کار های سفارشی را سفارش دهیم؟

پاسخ: شما میتواند در قسمت ساخت سفارشی، به طور کامل و جامع در این مورد اطلاع پیدا بکنید.

سوال شماره 5 : کد هایی که همراه با محصول ارسال شده چیست؟

پاسخ: شما میتوانید با وارد کردن کد های ارسال شده از طرف ما در سایت رسمی آسو، تمام مشخصات اثر را مشاهده کنید. این کار به دلیل جلوگیری از سرقت های هنری و کپی کاری از آثار ما است. همچنین اگر روزی فاکتور محصول را گم کردید میتوانید با وارد کردن کد ها مشخصات محصول خود را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که تمامی کد های محصولات متفاوت است و ما کد های مشابه نداریم.

سخن پایانی

سوالاتی را که مشاهده کردید پرتکرار ترین سوالاتی بوده که از ما پرسیده شده. اما شما اگر سوالی دارید که پاسخ آن را نیافتید، آن را با ما مطرح کنید تا به آن ها پاسخ دهیم.

جدیدترین محصولات


جدیدترین محصولات آسو

به روزترین اخبار و فعالیت ها


جدیدترین اخبار و مقالات آسو

درخواست محصول سفارشی

پس از ثبت شماره با شما تماس خواهیم گرفت.

درخواست مشاوره رایگان