جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.

ساخت سفارشی

  • تاریخ نشر : مرداد ۴, ۱۴۰۱
  • نویسنده : گروه هنری آسو


احتمالا در ذهن شما ایده هایی برای ساخت جواهر مورد نظر شما که مخصوص خودتان یا عزیزی دیگر باشد وجود دارد. شما میتوانید هر آن چه که در ذهن خود دارید را بگوید تا برای شما آن را خلق کنیم. کافیست یک بار به ما اعتماد کنیدو سفارشی سازی محصول خود را به ما بسپارید.

ساخت سفارشی اثر یعنی چه؟

ساخت سفارشی یعنی شما میخواهید محصولی بسازید که آن را در بین محصولات ما پیدا نکرده اید یا مشابه آن را پیدا کرده اید ولی میخواهید محصولی سفارشی سازی شده و مختص به خودتان طراحی کنید تا ما آن را برای شما بسازیم. ما با در اختیار داشتن جمعی از بهترین هنرمندان در زمینه های ساخت جواهرات، مینیاتور، میناکاری و غیره تمام تلاش خود را برای ساخت محصول مورد نظر شما با قیمت مناسب میکنیم تا اثری به یادماندنی و خاص برای خود یا عزیزانتان داشته باشید.

برای ساخت سفارشی چگونه اقدام کنیم؟

شما میتوانید با قرار دادن شماره خود در قسمت محصول سفارشی که در سایت قرار دارد با ما در ارتباط باشید. ابتدا ما ایده ها و ویژگی هایی که شما برای محصول ورد نظر خود دارید را دریافت میکنیم و سپس قابل ساخت بودن اثر یا به صرفه بودن آن بر اساس مبلغ مورد نظر مشتری را بررسی میکنیم و تمام موارد را با مشتری درمیان میگذاریم تا باداشتن اطلاعات بیشتری سفارشی سازی محصول خود را انجام دهد. بعد از برسی فنی نوبت ساخت اثر میشود.

نکته: در نظر داشته باشید ساخت سفارشی محصولات کمی زمان می برد پس حتما اگر میخواهید آن را برای عزیزی سفارش دهید زود تر اقدام کنید تا با زمان بندی مناسب محصول به دست شما برسد.

پس از ساخت اثر عکس هایی از آن برای شما ارسال میکنیم. اگر مورد پسندتان بود و مشابه آن چیزی که در ذهن خود داشتید بود آن را ارسال میکنیم. ما تا زمانی که شما رضایت کامل از اثر ساخته شده نداشته باشید آن را ارسال نمیکنیم و تایید شما را حتما قبل از ارسال محصول دریافت میکنیم.

نکاتی در مورد سفارشی سازی محصولات

  1. ممکن است چیزی که در ذهن شما باشد از نظر فنی قابل ساخت یا به صرفه برای شما نباشد، که همانطور که گفتیم تمام موارد به شما اطلاع داده میشود.
  2. زمان ساخت آثار سفارشی سازی شده با توجه به مسائل گوناگونی مانند پیچیدگی اثر، مینیاتور آن در صورت سفارش، وزن و موارد دیگر متغیر است. ما زمان حدودی ساخت اثر مورد نظر شما را به شما اعلام میکنیم و در صورت موافقت شما ساخت اثر را آغاز میکنیم.
  3. ما قبل از ارسال محصول شما عکس هایی از محصول ارسال میکنیم و تا زمانی که تایید شما را نگیریم آن را ارسال نمیکنیم.
  4. قیمت آثار سفارشی سازی شده بسته به طرح و موارد دیگری که ذکر کردیم متفاوت است اما ما به شما اطمینان میدهیم که محصول مورد نظر خود را با قیمت مناسب دریافت کنید.
  5. کالا های سفارشی سازی شده در بسته بندی مخصوص ارسال میشوند و مانند بقیه محصولات ما بدون هرگونه ضرب دیدگی یا آسیب به دست شما میرسد.

سخن پایانی

امیدواریم با اطلاعاتی که در اختیار شما قرار دادیم با خیالی راحت تر نسب به سفارشی سازی محصول خود اقدام کنید ما با شما در تمامی مراحل پروسه ساخت در تماس خواهیم بود و سوالات و ابهامات شما را رفع خواهیم کرد.

یکی از افتخارات آسو کسب بیشترین میزان رضایت از مشتریان خود است و عزیزان زیادی محصول خود را با معیار های مورد نظرشان و قیمت مناسب دریافت کرده اند.

جدیدترین محصولات


جدیدترین محصولات آسو

درخواست محصول سفارشی

پس از ثبت شماره با شما تماس خواهیم گرفت.

درخواست مشاوره رایگان