جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.

حضور گروه نقره سازی آسو در بیست و دومین نمایشگاه صنایع دستی چهلستون

  • تاریخ نشر : تیر ۱۴, ۱۴۰۲
  • نویسنده : گروه هنری آسو


گروه نقره سازی آسو مفتخر بود که در بیست و دومین نمایشگاه صنایع دستی اصفهان

گروه نقره سازی آسو مفتخر بود که در بیست و دومین نمایشگاه صنایع دستی اصفهان واقع در چهلستون میزبان هنردوستان و گردشگران عزیز در اصفهان باشد. این نمایشگاه با هدف احیای هنر های ملی و ترغیب کردن مردم به حمایت از مشاغل مربوط به صنایع دستی استان اصفهان برگزار شد.

 گروه نقره سازی آسو نیز با حضور در این نمایشگاه سعی در محقق کردن اهداف ذکر شده کرد. گروه نقره سازی آسو که با نام گروه هنری آسو نیز شناخته می شود با ترکیب هنر های اصیل و ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب در این نمایشگاه توجه ها را به خود جلب کرد. کارگاه نقره سازی آسو که وظیفه اصلی تامین محصولات با کیفیت را بر عهده داشته و دارد تاثیر به سزایی در کسب رضایت مشتریان داشته است. محصولات زیبا و با کیفیت و در عین حال قیمت مناسب توانسته تا به امروز نیاز های مشتریان عزیز را بر طرف کند.

برند نقره جات آسو با حضور در نمایشگاه های مختلف مانند نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان در سال 1401 و نمایشگاه صنایع دستی چهلستون در سال 1402 میزبان بسیاری از مشتریان جدید و قدیمی خود بوده که این خود دلیلی است بر استمرار ما در حضور در نمایشگاه های مختلف.

آنچه در این مقاله می خوانید:

  • دلیل حضور گروه نقره سازی آسو در نمایشگاه چهلستون
  • اهداف برند نقره جات آسو برای حضور در این نمایشگاه
  • تا چه میزان برای محقق کردن اهداف خود موفق بوده ایم؟

اهداف آینده گروه نقره سازی آسو

دلیل حضور گروه نقره سازی آسو در نمایشگاه چهلستون اصفهان

احتمال زیاد می دانید که چند سالی است  نمایشگاه های قوی در زمینه تولید جواهرات یا صنایع دستی در سطح ایران برگزار نمی شود. به جز نمایشگاه طلا و جواهر تهران بقیه نمایشگاه ها در سطح ایران قوی ظاهر نمی شوند و نمی توانند اهداف برند های حاضر در نمایشگاه یا کسانی که به نمایشگاه می آیند را برطرف کنند. اما در سال های اخیر سعی شده تا با قوی تر کردن نمایشگاه های دیگر نقاط کشور در زمینه های مختلف به خصوص صنایع دستی کمی به این صنعت رونق بخشند. برند نقره جات آسو هم توانست حضور موفقی در نمایشگاه چهلستون اصفهان و نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان داشته باشد.

دلیل اصلی حضور گروه نقره سازی آسو در نمایشگاه های مختلف نشان دادن هنر های اصیل ایرانی و همچنین رقابت سالم به دیگر برند های حوزه جواهرات و صنایع دستی می باشد. البته که حضور مشتریان قدیمی و دیدن دوباره آنها نیز حس و حالی بسیار زیبا دارد. حضور در نمایشگاه های مختلف باعث میشود تا برند نقره جات آسو بهتر شناخته شده و عزیزان هنر دوست بیشتری را نیز ملاقات کند.

گروه نقره سازی آسو مفتخر بود که در بیست و دومین نمایشگاه صنایع دستی اصفهان

اهداف برند نقره جات آسو برای حضور در این نمایشگاه

گروه نقره سازی آسو با ساخت سفارشی نقره مستقیم از کارگاه نقره سازی در این نمایشگاه شرکت کرد. محصولات متنوع و قیمت مناسب در تحقق اهداف ما موثر بودند. اهداف ما برای شرکت در این نمایشگاه جذب مشریان جدید، ارتباط با مراجعه کنندگان برای فهمیدن نقاط ضعف و نقاط قوت، ارائه محصولات با کیفیت برای رقابت سالم با دیگر برند ها، تقویت ساخت نقرهخ سفارشی برای مشتریان خاص پسند، ارائه محصولات مستقیم از کارگاه نقره سازی و حضور مستمر برند نقره جات آسو در نمایشگاه های مختلف می باشد.

تا چه میزان برای محقق کردن اهداف خود موفق بوده ایم؟

این که چقدر در محقق کردن اهداف خود موفق بوده ایم را باید مشتریان ما بیان کنند. چرا که نظرات ارزشمند آن هاست که بدون تردید در پیشبرد اهداف ما موثر است. تجربه گروه نقره سازی آسو در شرکت کردن در دو نمایشگاه معتبر نشان می دهد که تا کنون توانسته ایم هم نظر مثبت مشتریان را جلب کنیم و هم اهداف خود را تا جایی که توان بوده محقق کنیم.

برند نقره جات آسو سعی می کند با حضور مستمر در نمایشگاه های مختلف خدمات و محصولات بهتری را به مشتریان خاص خود عرضه کند و نظر مثبت آنان را جلب کند. اما با این حال خوشحال می شویم که نظر شما را در مورد ارائه محصولات نقره خود بدانیم پس لطفا ما از نظرات ارزشمند خود بهره مند کنید.

اهداف آینده گروه نقره سازی آسو

ما تلاش می کنیم با حضور مستمر در نمایشگاه های بین المللی، ساخت نقره سفارشی، تولید محصولات با کیفیت در کارگاه نقره سازی و … بهتر محصولات و خدمات خود را به مشتران وفادار خود ارائه دهیم و پاسدار اعتماد شما باشیم.لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا به ما در رشد برند نقره جات آسو کمک کرده باشید

جدیدترین محصولات


در این قسمت در صورت نیاز توضیحات در مورد جدیدترین محصولات بنویسید.

بروزترین اخبار و فعالیت ها


در این قسمت در صورت نیاز توضیحات در مورد اخبار و فعالیت ها بنویسید.

درخواست محصول سفارشی

پس از ثبت شماره با شما تماس خواهیم گرفت.

درخواست مشاوره رایگان