جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.

ارسال فاکتور معتبر

  • تاریخ نشر : شهریور ۹, ۱۴۰۱
  • نویسنده : گروه هنری آسو


تمامی محصولات ما از نقره استرلینگ ساخته شده است. نقره همیشه جزو فلز های پرطرفدار برای ساخت جواهرات بوده و این روز ها هم مانند دیگر اقلام روز به روز گران می شود . پس برای اطمینان شما فاکتور معتبر شامل تمام اطلاعات محصول نیز ارسال می شود تا با اطمینان از جواهرات آسو خرید کنید.

اهمیت نقره برای ساخت جواهرات در آسو.

نقره همواره بعد از طلا بیشترین استفاده را در بین فلزات قیمتی برای ساخت جواهرات دارد. حال چرا آسو برای ساخت زیورآلات خود از نقره استفاده می کند. دلیل آن را میتوان قیمت سرسام آور طلا دانست و این که نقره با خواص بسیار که مناسب خانم ها و آقایان است و با قیمت مناسبی که دارد بهترین گزینه برای ساخت جواهرات آسو است. برای دانستن اطلاعات بیشتر در مورد خواص نقره و نحوه مراقبت از آن کلیک کنید.

قیمت نقره در ایران

اگر بازار ها را دنبال میکنید حتما متوجه افزایش قیمت قابل توجه این فلز قیمتی شده اید. جالب است بدانید تنها 50 درصد طلای دنیا تا به حال استخراج شده ولی 90 درصد نقره جهان تا به حال استخراج شده است. دلایل مختلفی مانند افزایش جهانی قیمت فلزات گران بها، افزایش بیشتر تقاضا برای خرید نقره به دلیل بالا رفتن قیمت طلا در ایران، نقدشوندگی سریع نقره و دلایل دیگر، این فلز همیشه محبوب را محبوب تر کرده تا مردم به خرید بیشتر جواهرات با نقره روی آورند. پیش بینی میشود قیمت نقره در بلندمدت دیگر قیمت ثابت نداشته باشد و قیمتش افزایشی شود اما افزایش قیمت نقره در برابر افزایش قیمت طلا بسیار ناچیز است و به همین دلیل امروزه استفاده از آن در ایران افزایش پیدا کرده است.

انواع عیار نقره

معمول ترین عیار برای ساخت جواهرات و زیورآلات با نقره، عیار 925 است که به نقره استرلینگ مشهور است. یعنی 925 قسمت از 1000 قسمت نقره و بقیه آن اصطلاحا بار نقره است. ما برای ساخت جواهرات خود علاوه بر استفاده از ساچمه خارجی درجه 1 از بار هایی استفاده میکنیم که مدت زمان سیاه شدن نقره را افزایش داده و جلوی کدر شدن آن را برای بلند مدت بگیرد.

فاکتور معتبر شامل چه مواردی میشود؟

حال با دانستن مطالب بالا دید بهتری راجع به این فلز قیمت پیدا کرده اید و می خواهید بدانید فاکتور معتبر شامل چه مواردی می شود. فاکتور باید دارای تاریخ دقیق، قیمت یک گرم نقره در آن روز یا قیمت مظنه نقره(4.6083 گرم نقره)، مشخصات دقیق درمورد وزن نقره محصول، نام و آدرس و مشخصات خریدار، عنوان کالا، کد محصول، نام فروشنده و آدرس وبسایت آن می باشد. فاکتور صادر شده از طرف ما دارای شرایط بالا میباشد تا خریدار با خیال راحت از آسو خرید کند.

سخن پایانی

امیدواریم که مطالب ارائه شده برای شما مفید بوده باشد و ابهاماتی که راجع به این فلز قیمتی و فاکتور آن داشته اید برطرف شده باشد. با این حال در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام آن را با ما به اشتراک بگذارید، شاید سوال شما سوال افراد دیگری نیز باشد.

جدیدترین محصولات


جدیدترین محصولات آسو

درخواست محصول سفارشی

پس از ثبت شماره با شما تماس خواهیم گرفت.

درخواست مشاوره رایگان